Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w psychologicznej pomocy małżeństwom i parom po zdradzie.

 

Bardzo dużą częścią naszej praktyki terapeutycznej jest praca z parami po zdradzie. Zdrada jest bardzo bolesnym doświadczeniem, niemniej nie musi być końcem związku. Czasem jest sygnałem (i to bolesnym sygnałem), że trzeba koniecznie coś zmienić w związku. Terapia par lub małżeńska może bardzo pomóc w tym procesie.

Ale czasem zdrada jest sposobem zakomunikowania, że nie chce się być już w relacji. W takich sytuacjach pracujemy nad rozstaniem, aby mogło one przebiec w jak najmniej bolesny sposób dla pary i dla całej rodziny.

Pracujemy w zawodzie od 2001 roku. Podczas tych lat pomagaliśmy naszym klientom przekształcać niesatysfakcjonujące związki, w relacje, w których obydwie osoby mogły się wspólnie wspierać i doceniać swoją odmienność.

Zawodowo tworzymy Ośrodek Nowe Wzorce, a prywatnie jesteśmy małżeństwem. Wierzymy, że każde relacja ma swoją opowieść i swoją mądrość. Wierzymy, że relacja daje możliwość rozwoju osobistego dla każdego z partnerów. Wierzymy też, że relacja jako całość, czasem utyka w rozwoju, doświadcza bolesnych kryzysów i że warto dać jej szansę. Nie wierzymy jednak w bycie w relacji za wszelką cenę, bo cenimy sobie osobistą wolność i decyzje każdego człowieka.

Chcemy dać się Państwu poznać przez naszą stronę, abyście mogli zdecydować, czy chcecie z nami pracować i zaufać naszemu doświadczeniu.

Zapraszamy na sesje terapeutyczne wszystkich, którzy chcieliby przepracować sytuację zdrady – zarówno pary, jak i osoby indywidualne, które w jakiś sposób czują się uwięzione w tej sytuacji.

Mieścimy się w Warszawie (niedaleko pl. Zbawiciela i metra Politechnika), gdzie zapraszamy na sesje. Ale można z nami pracować również za pomocą komunikatora Skype, jeśli przebywacie Państwo poza Warszawą.

Zapraszamy do kontaktu z nami i do umówienia się na sesję konsultacyjną, na której porozmawiamy o tym, jak możemy być dla Państwa pomocni i sprawdzimy, czy chcemy razem ze sobą pracować.

Możecie Państwo zadzwonić do nas: Małgorzata Szczepańska (694 847 511), Grzegorz Szczepański (696 576 385); napisać maila: osrodek@NoweWzorce.pl lub umówić się za pośrednictwem formularza internetowego.

Poznajcie każdego z nas osobno i wybierzcie, z kim chcecie pracować nad waszym związkiem.