ZDRADA. Psycholog Online – Pomoc Online

ZDRADA. Psycholog Online – Pomoc Online

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pracą terapeutyczną z nami, a jesteście z poza Warszawy, to istnieje możliwość umówienia się na sesję za pośrednictwem komunikatora Skype lub za pośrednictwem Zoom.

Umawiamy się na takie spotkanie tak, jak na zwyczajną sesję na żywo w Ośrodku. O umówionej godzinie łączymy się ze sobą na Skype korzystając z kamery internetowej oraz słuchawek i mikrofonu.

Sesje takie trwają i kosztują tyle samo ile sesje na żywo. Prowadzimy je z gabinetu w Ośrodku w Warszawie.

Propozycja pomocy indywidualnej dla osób zdradzonych (kliknij tutaj)

Propozycja pracy terapeutycznej dla osób, które mają lub miały romans pozamałżeński (kliknij tutaj)

CZEGO TECHNICZNIE POTRZEBUJĘ?

– komputera / tabletu / smartfona z zainstalowaną aplikacją Skype
– słuchawek z mikrofonem (nie ma wtedy pogłosu) i opcjonalnie kamery internetowej.
– szybkiego łącza internetowego (minimum 512kb/s – wysyłanie i pobieranie)
– prywatnej przestrzeni w domu lub w biurze, gdzie nikt z domowników lub pracowników nie będzie przeszkadzał w spotkaniu ( najlepiej także 10 minut przed i po rozmowie)

 

JAK ZAINSTALOWAĆ SKYPE i JAK SIĘ POŁĄCZYĆ  (KROK PO KROKU)

1) Skype to komunikator internetowy za pomocą, którego można prowadzić rozmowy audio i wideo, a także rozmowy telefoniczne.
2) Aby zainstalować Skype prosimy wejść na stronę internetową: www.skype.com i pobrać komunikator na swój komputer / tablet / smartfon, a następnie zainstalować go. Trzeba stworzyć swoje osobiste konto, gdzie należy podać swoją nazwę i inne wymagane dane. Poradniki i odpowiedzi na techniczne pytania można znaleźć na stronie pomocy Skype (kliknij)
3) Po zalogowaniu się do programu Skype prosimy dodaj naszą nazwę Skype (podamy ją w mailu). Procedura dodawania kontaktu jest opisana szczegółowo TUTAJ (kliknij)
4) Będziecie Państwo potrzebować kamery internetowej, jeśli nie macie jej wbudowanej w komputer. Będziecie potrzebować też zestawu słuchawkowego z mikrofonem, który można kupić w każdym sklepie komputerowym lub hipermarkecie.
5) Kiedy nadejdzie godzina sesji – prosimy wybrać z listy kontaktowej kontakt do nas i naciśnij przycisk ROZMOWA WIDEO.

 

CZY TERAPIA PROWADZONA PRZEZ SKYPE JEST POUFNA?

Tak, terapia online jest poufna. Psycholog w trakcie spotkania przebywa w swoim gabinecie, w miejscu pracy. Rozmowy są szyfrowane, a komunikator Skype nie pozwala na podsłuchiwanie lub podglądanie rozmowy przez osoby trzecie.

Dodatkowo możecie Państwo założyć osobne konto dla sesji psychoterapeutycznych, wylogowywać się z niego po rozmowie oraz czyścić historię rozmów. W Skypie nie można usuwać pojedynczych konwersacji, usuwa się całą historię rozmów, wszystkie wiadomości i pliki i jest to proces nieodwracalny.

Aby usunąć historię konwersacji:

  • Zaloguj się w Skypie.
  • Na pasku menu kliknij pozycję Skype > Prywatność.
  • Kliknij przycisk Pokaż opcje zaawansowane
  • W obszarze Przechowuj historię czatów kliknij przycisk Wyczyść historię.

CENA:

Cena za konsultację Online jest taka sama jak konsultacja stacjonarna w Warszawie.

Czyli 180 zł za konsultację indywidualną, a 200 zł za konsultację pary.

 

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ ONLINE?

REZERWACJA PRZEZ INTERNET

Jeśli jesteście Państwo gotowi, aby umówić się na konsultację, to kliknijcie przycisk poniżej, aby sprawdzić wolne terminy wybranego terapeuty i zarezerwować spotkanie.

UMÓW KONSULTACJĘ ONLINE

REZERWACJA I ROZMOWA PRZEZ TELEFON.

Możecie też zarezerwować konsultację telefonicznie oraz porozmawiać z nami przez telefon, jeśli macie jakieś pytania odnośnie konsultacji.

Małgorzata Szczepańska – tel. 694 847 511

Grzegorz Szczepański – tel. 696 576 385