Małgorzata Szczepańska

Małgorzata Szczepańska – psycholog, psychoterapeutka
Małgorzata Szczepańska - psycholog - Terapia po zdradzie

Małgorzata Szczepańska –
psycholog, psychoterapeutka

Witam,

nazywam się Małgorzata Szczepańska. Jestem psychologiem i psychoterapeutką pracującą w nurcie psychologii procesu. Jestem współzałożycielką Ośrodka Terapii Małżeńskiej Nowe Wzorce.

Pracuję z małżeństwami i parami, które doświadczają sytuacji trudnych oraz kryzysów. Uważam, że z każdej , nawet najtrudniejszej sytuacji można się nauczyć czegoś. Dlatego pomagam parom w odkrywaniu procesu zmiany: przed jakim wyzwaniem stoją jako osoby i jako związek, czego nie wnoszą do swojego osobistego życia i do relacji. Pomagam parom szukać ich własnych sposobów na rozwijanie relacji i tworzenie jej w bardziej satysfakcjonujący sposób. Pracuję także z parami w sytuacji rozstania nad tym, jak przejść przez tę trudną sytuację bez czynienia jej jeszcze trudniejszą niż jest.

Pomagam także parom, które mierzą się z kryzysem związanym ze zdradą.

Certyfikat psychoterapeuty w Instytucie Psychologii Procesu uzyskałam w 2009 roku. Od 2014 roku szkolę się na superwizora w tej metodzie.

W 2001 roku obroniłam tytuł magistra psychologii na UKSW w Warszawie. W 1999 roku, jeszcze w czasie studiów psychologicznych rozpoczęłam szkolenie w psychoterapii w nurcie psychologii procesu.Moje 10 – letniego szkolenie w Instytucie Psychologii Procesu obejmowało ponad 1650 godzin warsztatów , zajęcia superwizyjne, oraz 200 godzin terapii własnej. W ramach szkolenia napisałam pracę dyplomową: „Zastosowanie pracy z mitem relacji w sytuacji kryzysu i rozstania w relacjach długoterminowych”.

Swoje doświadczenie zawodowe początkowo zdobywałam na stażach: pracowałam z osobami chorymi na depresję, z osobami z zaburzeniami snu i zaburzeniami lękowymi w szpitalu na Nowowiejskiej w Warszawie, pracowałam z kobietami z zagrożoną ciążą na Oddziale Patologii Ciąży w Szpitalu przy ul. Karowej w Warszawie.

W ramach mojej pracy zawodowej przez 5 lat prowadziłam grupę terapeutyczną dla osób chorych na stwardnienie rozsiane przy Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego. Prowadziłam także grupy terapeutyczne dla młodzieży w Stowarzyszeniu ASLAN. Prowadziłam także jako trener szkolenia dla firm z zakresu negocjacji, komunikacji, budowania zespołu, umiejętności kierowniczych i menedżerskich. Ponad 10 lat byłam członkiem zespołu terapeutycznego POZA CENTRUM.

Od 2013 roku prowadzę Ośrodek Terapii Małżeńskiej Nowe Wzorce.

Superwizuję moją pracę , aby zadbać o jakość mojej pracy. Podlegam Kodeksowi Etycznemu PSPITPP .

Interesuję się psychoterapią :), lubię czytać kryminały, trenuję japońskie sztuki walki.

Zapraszam do kontaktowania się ze mną : tel 694 847 511 , adres mailowy : mszczepanska@NoweWzorce.pl

Mażecie Państwo również sprawdzić poniżej dostępność godzin w moim kalendarzu i zarezerwować sesję poprzez formularz internetowy.

Umów wizytę online